top of page

אודותינו

הקהל הישראלי מאוד אוהב קפה, זה לא סוד. רק אחד מתוך חמישה אנשים בארץ לא שותה קפה.
בשנים האחרונות נחשפנו לתרבויות קפה מדהימות ברחבי העולם, כאלה שגרמו לנו לחשוב שוב על תרבות הקפה בארץ ולאן היא הולכת. ראינו בתי קפה נפתחים ללא הכשרה ראויה, ללא אהבה אמיתית לקפה וללא הבנה איך צריך לעבוד איתו.

שאלנו את עצמינו איך אנחנו יכולים להוביל את המדינה הזאת לתרבות קפה טובה יותר? 

הבנו שכוונות טובות לבד לא יעזרו ותחת המעטפת של קבוצת מילאנו (חברת יבוא הקפה האיטלקי בבעלות פרטית הגדולה בישראל) התחלנו לעבוד על האקדמיה הראשונה לקפה בישראל.

כחברה שמספקת מעטפת מלאה ל-1,200 בתי קפה ומסעדות בפריסה ארצית הבנו את היכולת שלנו להשפיע על תרבות הקפה כאן גם מעבר לקהל לקוחותינו ומצאנו את עצמנו עוד לפני הקורס הראשון, יושבים למעלה מחצי שנה לדייק את החומרים שיהיו הכי רלוונטים לקהל הישראלי, החל ממבוא על עולם הקפה, שיפור נוסחים לאנשים שאינם בריסטות ותמצות, דיוק ושיפור כל חלק בקורס בצורה כזאת שיתאים לקהל הרחב ולמקצוענים כאחד. 

כחלק מהצמיחה של האקדמיה טסנו מעבר לעולם לקבל אסמכתאות אצל מומחי קפה בעלי שם עולמי בשביל לחזור לארץ עם יכולת לממש את החזון שלנו - קידום תרבות הקפה בישראל.

החל משנת 2020 אנו עושים כל שביכולתינו לקידום החזון הזה.

אנו מספקים את קורסי הבריסטה הרחבים והמקצועיים ביותר בארץ, בקבוצות קטנות וחניכה צמודה, לא מתפשרים ולא מעגלים פינות בשום פרט, גמישים ויודעים להתאים את עצמינו לצרכים של הלקוחות שלנו בשביל להצליח לעמוד בחזון שלנו כל יום מחדש ובתקווה לעזור לכמה שיותר בתי קפה, מסעדות, בריסטות ביתיים או סתם אנשים שאוהבים קפה,
לקדם את תרבות הקפה כאן.

אם גם אתם רוצים לקדם את תרבות הקפה בישראל, בין אם לצרכים הפרטיים שלכם ובין אם בצורה רחבה יותר, אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הקורסים שלנו ולראות איזה קורס בדיוק הכי מתאים בשבילכם, במידה והסתבכתם ואתם צריכים עזרה, אל תהססו להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם בשביל לתת לכם את המענה הטוב ביותר שנוכל לספק.

עלה.png
Image by ideadad

בואו להכיר את המדריכים שלכם !

IMG_3549.JPG

ערן גרזי

ערן נושם קפה מהיום שנולד, הוא הדור השני לקפה בקבוצת מילאנו וככזה כבר בתור ילד קטן היה מכין קפה לאורחים שמגיעים אליו הביתה. החל מגיל 16, בזמן שכל הילדים היו יוצאים לחופשת הקיץ, ערן היה מגיע למעבדה בקבוצת מילאנו שם היה מפרק ומרכיב מכונות קפה בשביל לנקות אותם מבעיות אבנית ולהכיר את עולם הקפה מבפנים. במירוץ השנים ערן עבר בכל התפקידים בקבוצת מילאנו - החל משירות, מכירות, הדרכות ושיווק כך שהוא מכיר את עולם הקפה הישראלי בצורה הטובה ביותר.

ערן מוסמך על ידי LUIGI LUPI, אלוף הבריסטה של 2002 וממציא הלאטה ארט על מיומנויות בריסטה מקצועי, מבוא לקפה וחליטות המאושרות על ידי SCA (איגוד הספשלטי קופי העולמי) והוא יותר מישמח לעזור גם לך להפוך למקצוענ/ית שתמיד חלמת להיות!

עדי ורסנו

עדי התחיל את דרכו כשחקן כדוריד מצטיין ואף הגיע לנבחרת ישראל ולליגת העל. עקב פציעה עדי החליט לטייל בעולם ולחקור מרחבים חדשים, בזמן עבודתו כבריסטה בתקופתו כנער, פיתח עדי את התשוקה למקצוע ולאומנות שבקפה ורצה לדעת מעבר והרצון שלו לחקור מרחבים חדשים גרם לו להחליט לעלות לרמה הגבוהה ביותר - אוסטרליה, המדינה בעלת תרבות הקפה המפותחות בעולם. הוא נרשם בארץ לאקדמיית הבריסטה הטובה ביותר באוסטליה (FIVE SENSES - BARISTA ACADEMY) וישר כשנחת התחיל בלימודיו שם גילה עולם חדש של מקצועיות, תשוקה וקפה. אחרי תקופה שבה עבד במלבורן ורכש נסיון בתעשייה, המשיך לעבוד ברחבי אוסטרליה עד שהגיע לסידני והיה שותף בפתיחת בית קפה מקצועי כבריסטה הראשי בו. לאחר מכן התקבל לעבוד באחת ממסודות הקפה הכי מוכרים באוסטרליה ומבתי הקפה עם סטנדרד מהגבוהים בעולם - DUKES. אחרי שסיים את מסעו באוסטרליה, חזר לארץ לנהל ברי קפה בעומסים הגבוהים ביותר בתל אביב, הדריך וחנך ברמנים להיות הבריסטות הטובים ביותר,עם דגש על מקצועיות, אנושיות ועל דרישות התעשייה בישראל.

IMG_3551.JPG
bottom of page